Lubelska Federacja Bardów
fot. Dariusz Kudeń

Lubelska Federacja Bardów

News

Zarejestrowałem koncert uświetniający piętnastolecie działalności Lubelskiej Federacji Bardów. W pięknej sali Teatru Starego w Lublinie można było usłyszeć największe przeboje tej legendarnej już grupy.

Około godzinny wybór z koncertu ukaże się na płycie DVD - dla potrzeb tego wydawnictwa zmiksowałem dźwięk do formatu 2.0 i 5.1 Dolby Digital, by można było w pełni cieszyć się atmosferą i przestrzenią sali.

  • 11 listopada 2014

Dziś miała miejsce premiera telewizyjna koncertu na antenie regionalnej Trójki.

A tutaj króciutki fragment widowiska:

(1 Vote)
Read 3450 times

Starsze posty

Chłopcy z lasu

„Chłopcy z lasu” to najnowszy film dokumentalny opowiadający o jednej z największych i najtragiczniejszych walk partyzanckich II Wojny Światowej.

25-03-2016 Wyświetleń:2579 News

Czytaj więcej

Genocyd - Tryptyk o kanonie nadziei

Z okazji kolejnej odsłony cyklu Genocyd miało miejsce prawykonanie mojej litanii p.t. "Ekstaza do świętego z feretronu", utworu napisanego specjalnie na tę okoliczność w ramach zamówienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa...

14-11-2015 Wyświetleń:3260 News

Czytaj więcej

Nowy album Zdzisławy Sośnickiej

Miałem zaszczyt i przyjemość pracować z jedną z największych gwiazd i legend polskiej estrady - Zdzisławą Sośnicką, dla której wyreżyserowałem nagrania orkiestrowe oraz wokalne na jej najnowszą płytę zatytułowaną “Tańcz...

21-05-2015 Wyświetleń:2887 News

Czytaj więcej