Arbiter - nowy reality show

News

Wykonałem oprawę muzyczną "Arbitra" - nowego reality show Telewizji Polskiej, którego próbne odcinki nagrane zostały w studiu TVP Lublin.

Program oparty jest na formacie, który od lat cieszy się popularnością w Stanach Zjednoczonych, a jego ideą jest, aby skonfliktowane strony zgodziły się rozstrzygnąć swój spór w studiu telewizyjnym. W każdym 30-minutowym odcinku bohaterowie przedstawią swoje stanowisko, a arbiter rozstrzygnie problem dotyczący drobnych spraw majątkowych, nieprzekraczających 5 tys. zł.

Będzie to pierwszy program tego formatu w Polsce. Na antenie będą rozwiązywane prawdziwe problemy prawdziwych ludzi. Nie będą to problemy odtwarzane i nagrywane z udziałem aktorów. To jest podstawowa różnica między „Arbitrem” a „Sędzią Anną Marią Wesołowską” czy „Sądem rodzinnym”.

podkreśla Wojciech Pijanowski, reżyser „Arbitra”.

(0 votes)
Read 2713 times

Starsze posty

Nowy album Zdzisławy Sośnickiej

Miałem zaszczyt i przyjemość pracować z jedną z największych gwiazd i legend polskiej estrady - Zdzisławą Sośnicką, dla której wyreżyserowałem nagrania orkiestrowe oraz wokalne na jej najnowszą płytę zatytułowaną “Tańcz...

21-05-2015 Wyświetleń:2220 News

Czytaj więcej

W cieniu maków czerwonych

Chór Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie „Lutnia Lubelska” wykonał cykl pieśni żołnierskich pochodzących ze zbiorów Adama Kowalskiego pt. „Kierunek Wisła!: wiersze i pieśni 1939-1942” oraz Feliksa Konarskiego pt. „Piosenki...

03-02-2015 Wyświetleń:2789 News

Czytaj więcej

Łowcy.B - "Czecia"

Zarejestrowałem i zmiksowałem dźwięk w formacie 2.0 i 5.1 Dolby Digital Surround do najnowszego widowiska DVD Łowców.B zatytułowanego "Czecia".

19-11-2014 Wyświetleń:2759 News

Czytaj więcej