Podwójne Ani Mru-Mru

News

Zarejestrowaliśmy ponad trzygodzinny materiał na nowe wydawnictwo Kabaretu Ani Mru-Mru.

Dwupłytowy album będzie zawierał dwa programy kabaretu zatytułowane „Nuda, rutyna i odcinanie kuponów” i „Jeśli się nie da, a bardzo się chce… To można!”. Premiera wydawnictwa planowana jest na połowę kwietnia br.

Dźwięk miksuję w jakości 5.1 HD 96/24 – na płytach znajdzie się w formacie 5.1 DTS 96/24. Do tego miks telewizyjny w formacie 5.1 i 2.0 Dolby Digital. Ciekawostką będzie też to, że piosenki oraz skecze „efektowe” będą specjalnie miksowane do formatu 5.1!

  • 16 kwietnia 2014

ani2dvd icoAlbum dostępny już w sprzedaży! "Nagość i pościgi samochodowe są tu tylko tłem dla wartkiej akcji i znakomitej gry aktorskiej. Prawdziwą wisienką na torcie są skecze nigdzie wcześniej nie publikowane, które sprawiają, że te dwa spektakle na długo po obejrzeniu pozostają w pamięci."

(0 votes)
Read 3134 times

Starsze posty

Chłopcy z lasu

„Chłopcy z lasu” to najnowszy film dokumentalny opowiadający o jednej z największych i najtragiczniejszych walk partyzanckich II Wojny Światowej.

25-03-2016 Wyświetleń:2580 News

Czytaj więcej

Genocyd - Tryptyk o kanonie nadziei

Z okazji kolejnej odsłony cyklu Genocyd miało miejsce prawykonanie mojej litanii p.t. "Ekstaza do świętego z feretronu", utworu napisanego specjalnie na tę okoliczność w ramach zamówienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa...

14-11-2015 Wyświetleń:3261 News

Czytaj więcej

Nowy album Zdzisławy Sośnickiej

Miałem zaszczyt i przyjemość pracować z jedną z największych gwiazd i legend polskiej estrady - Zdzisławą Sośnicką, dla której wyreżyserowałem nagrania orkiestrowe oraz wokalne na jej najnowszą płytę zatytułowaną “Tańcz...

21-05-2015 Wyświetleń:2888 News

Czytaj więcej