Nałęczów na zdrowie!

News

Piotr napisał i wyprodukował muzykę dla potrzeb nowej kampanii wizerunkowej Uzdrowiska Nałęczów. "Nałęczów na zdrowie" to 20 sekundowy spot skierowany do ludzi młodych, pełnych wigoru, aktywnie korzystających z życia i dbających o zdrowie. Tym samym kampania przełamuje stereotyp Nałęczowa jako uzdrowiska przeznaczonego jedynie dla ludzi starszych i chorych.

Muzyka napisana na kameralną orkiestrę symfoniczną i fortepian została wykonana i zarejestrowana w studio Sky Media Polska. Całość w dwóch wersjach trafi do spotów telewizyjnych oraz bannerów radiowych. Kampania będzie również prowadzona w internecie.

(0 votes)
Read 3507 times

Starsze posty

Nowy album Zdzisławy Sośnickiej

Miałem zaszczyt i przyjemość pracować z jedną z największych gwiazd i legend polskiej estrady - Zdzisławą Sośnicką, dla której wyreżyserowałem nagrania orkiestrowe oraz wokalne na jej najnowszą płytę zatytułowaną “Tańcz...

21-05-2015 Wyświetleń:2220 News

Czytaj więcej

W cieniu maków czerwonych

Chór Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie „Lutnia Lubelska” wykonał cykl pieśni żołnierskich pochodzących ze zbiorów Adama Kowalskiego pt. „Kierunek Wisła!: wiersze i pieśni 1939-1942” oraz Feliksa Konarskiego pt. „Piosenki...

03-02-2015 Wyświetleń:2789 News

Czytaj więcej

Łowcy.B - "Czecia"

Zarejestrowałem i zmiksowałem dźwięk w formacie 2.0 i 5.1 Dolby Digital Surround do najnowszego widowiska DVD Łowców.B zatytułowanego "Czecia".

19-11-2014 Wyświetleń:2759 News

Czytaj więcej