Nałęczów na zdrowie!

News

Piotr napisał i wyprodukował muzykę dla potrzeb nowej kampanii wizerunkowej Uzdrowiska Nałęczów. "Nałęczów na zdrowie" to 20 sekundowy spot skierowany do ludzi młodych, pełnych wigoru, aktywnie korzystających z życia i dbających o zdrowie. Tym samym kampania przełamuje stereotyp Nałęczowa jako uzdrowiska przeznaczonego jedynie dla ludzi starszych i chorych.

Muzyka napisana na kameralną orkiestrę symfoniczną i fortepian została wykonana i zarejestrowana w studio Sky Media Polska. Całość w dwóch wersjach trafi do spotów telewizyjnych oraz bannerów radiowych. Kampania będzie również prowadzona w internecie.

(0 votes)
Read 3945 times

Starsze posty

Chłopcy z lasu

„Chłopcy z lasu” to najnowszy film dokumentalny opowiadający o jednej z największych i najtragiczniejszych walk partyzanckich II Wojny Światowej.

25-03-2016 Wyświetleń:2579 News

Czytaj więcej

Genocyd - Tryptyk o kanonie nadziei

Z okazji kolejnej odsłony cyklu Genocyd miało miejsce prawykonanie mojej litanii p.t. "Ekstaza do świętego z feretronu", utworu napisanego specjalnie na tę okoliczność w ramach zamówienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa...

14-11-2015 Wyświetleń:3260 News

Czytaj więcej

Nowy album Zdzisławy Sośnickiej

Miałem zaszczyt i przyjemość pracować z jedną z największych gwiazd i legend polskiej estrady - Zdzisławą Sośnicką, dla której wyreżyserowałem nagrania orkiestrowe oraz wokalne na jej najnowszą płytę zatytułowaną “Tańcz...

21-05-2015 Wyświetleń:2888 News

Czytaj więcej