Synplant Ambient Bank

News

synplant patchboxKończę pracę nad sygnowanym bankiem brzmień z gatunku Ambient dla zdobywającego laury syntezatora Synplant, którego producentem jest firma Sonic Charge. Bank zawiera 99 moich ambientowych barw, wśród których są atmosfery, tła, ulotne leadowe brzmienia i efekty. Całość gotowa do użycia "out of the box"!

Uchylam rąbka tajemnicy i prezentuje poniżej próbki kilku gotowych już presetów - wszystkie dźwięki pochodzą wprost z syntezatora Synplant bez zastosowania jakiejkolwiek dodatkowej obróbki studyjnej! Bank będzie dostępny w sprzedaży już na początku przyszłego roku w postaci patcha głównego soundbanku syntezatora.

  • 4 stycznia 2012

Finalne prace nad ostatnimi brzmieniami oraz ostatnie poprawki banku. Wkrótce dostępne będzie już kompletne demo prezentujące zawarte w patchu barwy.

  • 24 lutego 2012

Bank dostępny już na rynku jako dodatkowy moduł syntezatora Synplant. Szczegółowe informacje w instrukcji użytkownika. Bank dostępny do nabycia również w moim sklepie internetowym.

Krótka demonstracja dźwiękowa banku:

Unable to embed Rapid1Pixelout audio player. Please double check that:  1)You have the latest version of Adobe Flash Player.  2)This web page does not have any fatal Javascript errors.  3)The audio-player.js file of Rapid1Pixelout has been included.

(0 votes)
Read 7283 times

Starsze posty

Chłopcy z lasu

„Chłopcy z lasu” to najnowszy film dokumentalny opowiadający o jednej z największych i najtragiczniejszych walk partyzanckich II Wojny Światowej.

25-03-2016 Wyświetleń:2579 News

Czytaj więcej

Genocyd - Tryptyk o kanonie nadziei

Z okazji kolejnej odsłony cyklu Genocyd miało miejsce prawykonanie mojej litanii p.t. "Ekstaza do świętego z feretronu", utworu napisanego specjalnie na tę okoliczność w ramach zamówienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa...

14-11-2015 Wyświetleń:3260 News

Czytaj więcej

Nowy album Zdzisławy Sośnickiej

Miałem zaszczyt i przyjemość pracować z jedną z największych gwiazd i legend polskiej estrady - Zdzisławą Sośnicką, dla której wyreżyserowałem nagrania orkiestrowe oraz wokalne na jej najnowszą płytę zatytułowaną “Tańcz...

21-05-2015 Wyświetleń:2887 News

Czytaj więcej