Kabareton w teatrze

News

Zarejestrowałem dźwięk w formacie High Definition 5.1 do widowiska kabaretowego, które już wkrótce ukaże się na DVD i na Blue Ray. Spektakl odbył się w lubelskim Teatrze im. Osterwy, 29 czerwca 2011 roku. Na scenie pojawiły się tuzy polskiej sceny kabaretowej: Ireneusz Krosny, Grupa MoCarta oraz kabaret Ani Mru-Mru. Artyści zaprezentowali swoje premierowe skecze. W ścieżce dźwiękowej zabrzmiały piosenki i nagrania muzyczne specjalnie zmiksowane do formatu 5.1 DTS HD i Dolby Digital 5.1.

  • 28 września 2011

Zakończyłem postprodukcję dźwięku w formacie DTS 5.1 HD na płytę DVD z widowiskiem Ireneusza Krosnego p.t. "Too Funny For Words" i kabaretu Ani Mru-Mru p.t. "Czerń czy Biel?".

(2 votes)
Read 4594 times

Starsze posty

Chłopcy z lasu

„Chłopcy z lasu” to najnowszy film dokumentalny opowiadający o jednej z największych i najtragiczniejszych walk partyzanckich II Wojny Światowej.

25-03-2016 Wyświetleń:2580 News

Czytaj więcej

Genocyd - Tryptyk o kanonie nadziei

Z okazji kolejnej odsłony cyklu Genocyd miało miejsce prawykonanie mojej litanii p.t. "Ekstaza do świętego z feretronu", utworu napisanego specjalnie na tę okoliczność w ramach zamówienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa...

14-11-2015 Wyświetleń:3261 News

Czytaj więcej

Nowy album Zdzisławy Sośnickiej

Miałem zaszczyt i przyjemość pracować z jedną z największych gwiazd i legend polskiej estrady - Zdzisławą Sośnicką, dla której wyreżyserowałem nagrania orkiestrowe oraz wokalne na jej najnowszą płytę zatytułowaną “Tańcz...

21-05-2015 Wyświetleń:2888 News

Czytaj więcej