Unia Narodów

Na zamówienie Miasta Lublin wykonałem ilustrację muzyczną pokazu "Unia Narodów", spektaklu powstałego dla upamiętnienia 450-lecia zawarcia Unii Lubelskiej.

Film Music Contest Kosice 2019

Decyzją międzynarodowego jury moja kompozycja "Incantation" finalistką festiwalu w kategorii Muzyka Filmowa.

Stasiuk / Haydamaky - Mickiewicz XXI

Na zamówienie Centrum Spotkań w Lublinie wyprodukowałem telewizyjną wersję koncertu "Mickiewicz XXI" - Stasiuk / Haydamaky Symfonicznie.

Genocyd w TVP

Dziś miała miejsce premiera telewizyjna mojej litanii p.t. "Ekstaza do świętego z feretronu", napisanej do cyklu Genocyd na zamówienie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Healthy Buildings Europe 2017

Ponad 350 naukowców z 28 krajów spotkało się w Lublinie na międzynarodowej konferencji Healthy Buildings 2017 – Europe, której gospodarzem była Politechnika Lubelska.

Forum Witolda Lutosławskiego

W ramach XXI Forum Witolda Lutosławskiego "Most" miałem zaszczyt poprowadzić warsztat kompozytorski zatytułowany "Twórca i jego dzieło".

Epiphany

Ukazał się mój nowy, ambientowy projekt, powstały z inspiracji poezją Jalalud Din Rumiego i pradawnymi obrzędami.

Chłopcy z lasu

„Chłopcy z lasu” to film dokumentalny opowiadający o jednej z największych i jednocześnie najtragiczniejszych bitew partyzanckich II Wojny Światowej.

Genocyd - Tryptyk o kanonie nadziei

Z okazji kolejnej odsłony cyklu Genocyd miało miejsce prawykonanie mojej litanii p.t. "Ekstaza do świętego z feretronu", utworu napisanego w ramach zamówienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nowy album Zdzisławy Sośnickiej

Miałem zaszczyt i przyjemość pracować z jedną z największych gwiazd i legend polskiej estrady - Zdzisławą Sośnicką, dla której wyprodukowałem nagrania orkiestrowe oraz wokalne na jej najnowszą płytę zatytułowaną “Tańcz choćby płonął świat”.

W cieniu maków czerwonych

Chór Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie „Lutnia Lubelska” wykonał cykl pieśni żołnierskich pochodzących ze zbiorów Adama Kowalskiego pt. „Kierunek Wisła!: wiersze i pieśni 1939-1942” oraz Feliksa Konarskiego pt. „Piosenki z plecaka Helenki”.

Lubelska Federacja Bardów

Zarejestrowałem i zmiksowałem koncert z okazji piętnastolecia działalności Lubelskiej Federacji Bardów. W pięknej sali Teatru Starego w Lublinie można było usłyszeć największe przeboje tej legendarnej już grupy.

XI Festiwal Nauki

Prawykonanie kilku fragmentów z mojego nadchodzącego albumu miało miejsce podczas koncertu inauguracyjnego XI Festiwalu Nauki w Lublinie.

Arbiter - nowy reality show

Wykonałem oprawę muzyczną "Arbitra" - nowego reality show Telewizji Polskiej, którego próbne odcinki nagrane zostały w studiu TVP Lublin.

Ani Mru-Mru

Zarejestrowałem i zmiksowałem ponad trzygodzinny materiał na nowe wydawnictwo Kabaretu Ani Mru-Mru.

Pomóż im

Rozpoczęła się tegoroczna akcja Pomóż dzieciom przetrwać zimę i jak przed laty postanowiłem zrobić niespodziankę prowadzącej akcję Ewie Dados, pisząc piosenkę do wspaniałego tekstu Maćka Wijatkowskiego.

Quod Tu Es Fui

To tytuł singla zapowiadającego mój nowy, ambientowo - etniczny projekt.

Podstawy Techniki Studyjnej

Książka ta powstała prawie dziesięć lat temu - w zamierzeniu miał to być skrypt dla moich studentów...

Moja Polska

Napisałem i wyprodukowałem muzykę do filmu "Moja Polska - rzecz o prezydencie Ryszardzie Kaczorowskim", opowiadającym o ostatnim prezydencie RP na uchodźstwie.

Audience Add-Ons Complete

Po sukcesie pierwszej części Audience Add-Ons® Comedy LIVE! rozpocząłem pracę nad kolejnymi woluminami.

Nałęczów na zdrowie!

Napisałem i wyprodukowałem muzykę dla potrzeb nowej kampanii wizerunkowej Uzdrowiska Nałęczów.

Jaka to melodia

Rusza kolejna odsłona kultowego już programu "Jaka to melodia". Zakończyłem właśnie produkcję nagrań do pierwszej serii odcinków, które mają pojawić się na ekranie TVP już od września br.

Lublin - Miasto inspiracji

W najnowszym filmie promującym Lublin zatytułowanym "Wehikuł czasu", pojawia się specjalna, krótsza wersja mojego utworu "Quod Tu Es Fui" ("Czym jesteś, byłem").

Piłem w Spale, spałem w Pile

Zarejestrowałem dźwięk do nowego widowiska muzycznego Artura Andrusa, zatytułowanego "Piłem w Spale, spałem w Pile", które odbyło się w stołecznym Teatrze Syrena w niedzielę 22 kwietnia br.

Biblioteka Audience Add-Ons

To biblioteka dźwiękowa będąca efektem mojej kilkuletniej pracy designerskiej - odpowiedź na niemal "egzystencjalny" problem reżyserów dźwięku, jakim jest odwzorowanie reakcji publiczności w trójwymiarowej przestrzeni dźwiękowej 5.1 surround.

Malicki w Kongresowej

Zarejestrowałem i zmiksowałem dźwięk w formatcie 5.1 DTS HD i 2.0 Dolby Digital z najnowszego widowiska Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu, które odbyło się 7 stycznia br. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki.

Synplant Ambient Bank

Kończę pracę nad sygnowanym bankiem brzmień z gatunku Ambient dla zdobywającego laury syntezatora Synplant, którego producentem jest firma Sonic Charge.

Kabareton w teatrze

Zarejestrowałem dźwięk w formacie High Definition 5.1 do widowiska kabaretowego, które już wkrótce ukaże się na DVD i na Blue Ray. Spektakl odbył się w lubelskim Teatrze im. Osterwy, 29 czerwca 2011 roku.

Bajkowy projekt

Włączyłem się w niecodzienny projekt napisania muzyki do bajek psychoterapeutycznych dla najmłodszych. Autorem pomysłu jest fundacja Oswoić Los z Lublina.

Wyjazd integracyjny

To film Przemka Angermana opowiadający o blaskach i cieniach korporacyjnego życia...

Zamach na MoCarta

Wykonałem mastering 5.1 oraz kodowanie do systemu Dolby Digital kolejnego DVD Grupy MoCarta. Tym razem to spektakl oparty na piosenkach Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, Jonasza Kofty i Wojciecha Młynarskiego.

Jingle dla radia Freee

Zakończyłem produkcję pierwszej serii jingle'ów oraz innych elementów oprawym programu dla Radia Freee z Lublina! Całość utrzymana w konwencji klubowej z elementami muzyki filmowej tworzy zintegrowaną oprawę programu stacji.

Muzeum Zamojskie

Na zamówienie Muzeum Zamojskiego wyprodukowałem kolejne wersje językowe filmów dokumentalnych pt.: "Twierdza Zamość" oraz "Zamość - miasto idealne".

Astor Piazzola i kwintet Tanguillo

Dokonałem produkcji nagrań do nowego albumu Kwintetu Tanguillo, na który złożyło się osiem wspaniałych kompozycji Astora Piazzoli.

Dancing 4 U

Zakończyłem postprodukcję dźwięku w systemie Dolby Digital 5.1 Surround do filmu Rolanda Rowińskiego "Dancing 4 U".

Polskie kabarety dla Coca-Coli

Na potrzeby tej niezwykłej składanki z najpopularniejszymi skeczami czołowych polskich kabaretów, dokonałem ponownych zgrań dźwięku do formatu Dolby Digital 5.1 i 2.0.

Benedicimus Te...

Wyprodukowałem nowy album odnoszącego sukcesy Chóru Politechniki Lubelskiej pod dyrekcją profesor Elżbiety Krzemińskiej.

Czerń czy Biel?

Zakończyłem produkcję muzyczną singback'ów do programu kabaretowego Ani Mru-Mru zatytułowanego "Czerń czy biel?".

Nowa Cisowianka Perlage

Na zamówienie Polskich Zdrojów, dystrybutora marki Cisowianka, napisałem muzykę reklamową do spotu Cisowianka Perlage.